Najlepšie online zoznamky 9x – vyberie si každý

Zoznamovanie sa cez internetový svet sa stalo už akýmsi novodobým trendom. Online zoznamky využíva stále viac a viac ľudí, ktorí hľadajú určitú formu kontaktu. Je jedno či ide o kamarátstvo, flirt alebo dokonca vážny vzťah. Prostredníctvom nich sa vám otvárajú nové možnosti komunikácie a môžu vás spojiť s ľuďmi, ktorých by ste inak nestretli. Ako prvé je dobré vytvoriť is komplexý pohľad na tému zoznamky a násedne si vybrať tu najlepšiu so zoznamu nižšie.

V súčasnosti ich je naozaj veľa a je náročné si z takého množstva vybrať. Niektoré sú určené na hľadanie vážnej známosti, iné zase len na nezáväzný pokec alebo pre sexuálne potešenie. Aby sme vám pomohli zorientovať sa vo svete online zoznamovania, vybrali sme tie najlepšie a najobľúbenejšie online zoznamky na Slovensku. Pretože rovnako dôležíte ako vedieť čo napísať do zoznamky je aj to, kde to písať.

1. EliteDate

elitedate

Jedna z najznámejších online zoznamiek EliteDate je zameraná na ľudí, ktorí hľadajú vážnu známosť. Medzi jej užívateľmi prevažujú stredoškoláci, vysokoškoláci a podnikatelia. Zoznamka prostredníctvom psychologického testu a vašich odpovedí, vyfiltruje tých najvhodnejších potenciálnych partnerov pre vás.

Online zoznamku si môžete prepojiť s vašim facebookovým účtom, čo vám ešte viac uľahčí jej používanie. Zároveň vďaka funkcií „mali o mňa záujem“ získate prehľad o užívateľoch, ktorých ste zaujali.

elitedate

Registrácia

EliteDate si od vás pri registrácií vyžiada základné údaje vrátane priezviska, no nemusíte sa báť. Vaše priezvisko nebude nikde zverejnené. Po vyplnení nasleduje psychologický test. Ten pomôže k výberu partnerov, s ktorými by ste si mohli najviac rozumieť.

Členstvo

Tak ako väčšina zoznamiek, aj EliteDate ponúka funkcie, za ktoré si budete musieť zaplatiť. Vybrať si môžete z trojmesačného, šesťmesačného alebo ročného členstva. Výhodou je, že sa členstvo automaticky nepredlžuje a pokiaľ neprebehne platba, zruší sa samé. Po kúpe budete mať možnosť kontaktovať ktoréhokoľvek užívateľa bez obmedzení. Taktiež uvidíte fotky ostré bez rozmazania.

VýhodyNevýhody
– rýchla registrácia
– vyvážený pomer žien a mužov
– inteligentná analýza osobnosti
– návrh partnerov po podrobnej analýze
– pozitívne recenzie  
– fotografie bez členstva sa zobrazujú len rozmazane  

2. iDates

idates

iDates.sk je online zoznamka vhodná pre ženy a mužov vo veku 18 rokov a vyššie. Vybrať si môžete aplikáciu alebo internetovú stránku. Jej používanie je intuitívne a jednoduché. Dizajn stránky je prispôsobený tak, aby aj menej zdatní užívatelia internetu dokázali čo najľahšie ovládať a spoznávať možnosti, ktoré pre nich ponúka.

idates

Registrácia

Registrácia na tejto online zoznamke je rýchla a zadarmo. Po zaregistrovaní vám systém automaticky navrhne meno, ktoré si samozrejme môžete zmeniť, a heslo vám zašle na email. Po obdržaní mailu musíte svoju identitu potvrdiť kliknutím na zaslaný link. Ten vás presmeruje na stránku, kde môžete doplniť svoj profil a pomocou filtra začať s hľadaním partnera. Na úvod ako darček dostanete 100 mincí zdarma.

Členstvo

Zoznamka funguje na princípe mincí. Mince si je potrebné dokúpiť. Následne za ne môžete posielať správy. Na výber máte z viacerých balíčkov, napr. kúpou najnižšieho dostanete 200 mincí + 20 bonusových, za ktoré môžete napísať približne 4 až 5 správ.
Okrem správ vám iDates ponúka aj možnosť lajkovania. Tento spôsob komunikácie využíva viacero zoznamiek. Užívateľom, ktorí sa vám páčia môžete dať lajk, a ak sa vám lajk vráti naspäť, automaticky sa otvorí chatovacie okno. V tejto sekcií zároveň nájdete všetky profily, ktorým sa páčite a dali vám lajk.

VýhodyNevýhody
– jednoduché používanie
– rýchla registrácia
– 100 mincí zadarmo pri registrácií
– veľké množstvo užívateľov
– výber komunikácie o čomkoľvek (nielen sexuálne)
– nutnosť dokupovať mince
– zoznamka neoveruje užívateľa (anonymita)
– existencia fiktívnych profilov

3. Partner na úrovni

partner na urovni

Známa online zoznamka Partner na úrovni je určená pre užívateľov všetkých vekových kategórií, ktorí majú naozaj vážny záujem o zoznámenie. Ponúka vám prepracovaný systém analýzy osobnosti, vďaka ktorému vám vyfiltruje vhodných partnerov. Pripojený môžete byť kdekoľvek, keďže zoznamku môžete využívať aj prostredníctvom aplikácie.

partner na urovni

Registrácia

Napriek tomu, že samotné registrovanie je rýchle, vytvorenie profilu vám potrvá dlhší čas. Po zaregistrovaní vás čaká osobnostný test. Na základe vašich odpovedí následne sám vyhodnotí a vyfiltruje polovičky, ktoré sa ku vám najviac osobnostne hodia. Preto na otázky odpovedajte čo najviac úprimne. Registrácia na tejto zoznamke je zadarmo, ale pokiaľ chcete využívať všetky jej funkcie, budete si musieť zaplatiť VIP členstvo.

Členstvo

Zvoliť si môžete z 3 balíkov VIP členstva, pričom časovo najdlhšie predplatné (1 rok) je cenovo najvýhodnejšie. Vďaka nemu získate možnosť neobmedzenej komunikácie, prezeranie fotiek užívateľov, prehľad o návštevách profilu a potvrdenie po prečítaní správy.

VýhodyNevýhody
– rýchla registrácia
– široká škála užívateľov
– detailná analýza osobnosti užívateľa
– návrhy vhodných partnerov
– dlhé vypĺňanie osobnostného dotazníku
– pre aktivovanie funkcií je nutné dokúpiť VIP členstvo
– členstvo sa dá zrušiť iba písomne

4. Nájdi svoje flirty

najdi svoje flirty

Online zoznamka vám ponúka príjemný dizajn s prepracovanými profilmi a kvalitnými fotografiami. Je určená pre všetky vekové kategórie, ako aj pre starších užívateľov, ktorí nemajú veľa skúseností s používaním internetu. Používanie zoznamky je naozaj jednoduché a intuitívne.

najdi svoje flirty

Registrácia

Registrácia je rýchla a bez problémov. Na začiatku si vyberiete vaše pohlavie ako aj pohlavie polovičky, ktorú hľadáte. Zoznamka si následne vyžaduje váš dátum narodenia, bydlisko, email a prihlasovacie údaje. Potom, už iba potvrdíte pomocou emailu spracovanie osobných údajov a registrácia je hotová. Pokiaľ však odmietnete, registrácia sa nedokončí, a vy nebudete môcť pokračovať.

Členstvo

Za najväčšiu nevýhodu zoznamky môžeme považovať nutnosť platby hneď po registrácií. Funguje na základe kreditov, ktoré sa po zaslaní každej správy znížia. Po úplnom vyčerpaní, vás systém nepustí ďalej a nebudete sa môcť zoznamovať. Na začiatok môžete využiť akciový balíček 3 kreditov za 1,99 €.
Po zakúpení kreditov môžete využívať funkcie ako históriu vašich konverzácií, prehľad užívateľov zodpovedajúcich vašim kritériám a prehľad profilov, ktoré navštívili váš profil. Taktiež sa vám zobrazia lajky (flirt) od užívateľov, ktorých ste zaujali.

VýhodyNevýhody
– rýchla registrácia
– zobrazenie užívateľov z vášho okolia
– užívatelia všetkých vekových kategórií
– dizajnovo pekne spracované profily
– nutnosť kúpenia kreditov hneď na začiatku
– absencia kreditov zadarmo
– zoznamka neoveruje užívateľa (anonymita)
– existencia fiktívnych profilov

5. Miestny flirt

miestny flirt

Internetová zoznamka miestny flirt je zameraná na nájdenie známosti na jednu noc alebo nezáväznému vzťahu či flirtu. Nájdete tu širokú škálu užívateľov, a to heterosexuálov ale aj GBLT komunitu. V prípade, že hľadáte vážny vzťah, odporúčame vám navštíviť iné zoznamky. Miestny flirt sa skôr zameriava na ukojenie túžob a preposielanie šteklivých fotiek.

miestny flirt

Registrácia

Registrácia na zoznamke je rýchla a bezplatná. Na začiatku sa vám zobrazí dotazník. Po zadaní základných údajov, ako je dátum narodenia, miesto, email a užívateľské meno a heslo, vám príde potvrdzovací mail. Po jeho schválení si môžete užívať zoznamovanie naplno.

Členstvo

Po zakúpení členstva sa vám otvorí široká škála výhod, ako je prijímanie a odosielanie správ, prehľad užívateľov, ktorí videli váš profil a prezeranie či odomknutie fotiek užívateľov. Na výber máte z 1 mesačného 3 mesačného alebo ročného predplatného.

VýhodyNevýhody
– registrácia zadarmo
– zobrazenie užívateľov z vášho okolia
– spoplatnené odosielanie správ
– existencia fiktívnych profilov

6. Láska v okolí

laska v okoli

Ak hľadáte rozptýlenie, pobavenie, vzrušujúcu komunikáciu či sexuálneho partnera, ste na správnom mieste. Online zoznamka je určená pre ženy a mužov každej orientácie s akýmikoľvek sexuálnymi hobby. Jej nevýhodou je nevyváženosť pohlaví. Na zoznamke totižto vo veľkej miere prevažuje ženské pohlavie. So zoznamkou nebudú mať problém ani staršie ročníky alebo menej zdatní internetoví užívatelia. Ovláda sa jednoducho a je priehľadná s príjemným neprekombinovaným dizajnom.

laska v okoli

Registrovanie

Aj v tomto prípade je registrácia rýchla a zadarmo. Po vyplnení základných informácií, ako je vek, pohlavie, meno, email a pohlavie o ktoré sa zaujímate, vám príde potvrdzovací mail. Po kliknutí na link vás email presmeruje už na samotnú zoznamku, kde musíte vyplniť kratší dotazník. V ňom nájdete otázky, ktorými potvrdíte, že máte viac ako 18 rokov a súhlasíte so sexuálnym obsahom stránky. Potom už záleží len na vás, či si váš profil doplníte o ďalšie údaje a pridáte fotografie.

Členstvo

Stránka ponúka možnosť zakúpiť si členstvo na 1, 3, 6 mesiacov alebo na jeden rok. Vďaka nemu budete môcť odosielať a prijímať správy, vidieť kto je momentálne online, získate prehľad o užívateľoch, ktorí videli váš profil. Zároveň budete môcť odomykať súkromné fotografie užívateľov a vidieť ich v plnej kvalite. Na posielanie správ si však budete musieť znova priplatiť, aj keď budete mať zakúpené členstvo. Za každú sa vám strhne jeden kredit. Kredity si viete kúpiť prostredníctvom 3 balíčkov.

VýhodyNevýhody
– registrácia zadarmo
– zobrazenie užívateľov z vášho okolia
– vhodná pre akékoľvek sexuálne hobby
– spoplatnené odosielanie správ aj napriek zakúpeniu členstva
– existencia fiktívnych profilov

7. RichMeetBeautiful

richmeetbeautiful

RichMeetBeautiful nie je klasickou online zoznamkou. Táto je totiž zameraná pre mužov a ženy nad 18 rokov, ktorí hľadajú luxus a finančné benefity. Môžete na nej nájsť tzv. Sugarbabies a Sugarmamas, s ktorými sa môžete dohodnúť na podmienkach výhodného vzťahu. Na jednej strane sú tu dobre finančne zabezpečení užívatelia, ktorí sú ochotný zaplatiť a finančne rozmaznávať svojho partnera za určité služby. Na druhej strane atraktívni pôvabní ľudia, ktorí radi poskytnú služby za finančné benefity.

richmeetbeautiful

Registrácia

Na zoznamku sa môžete registrovať zadarmo a anonymne. Na začiatku si určíte o aké pohlavie máte záujem a akú úroveň životného štýlu očakávate. Potom, si od vás stránka vypýta email, dátum narodenia a prihlasovacie údaje. Na mail vám zašle potvrdzovací mail. Následne po prelinkovaní vás vyzve na doplnenie vášho profilu.

Členstvo

RichMeetBeautiful ponúka členstvo, bez ktorého nebude môcť využívať všetky jej funkcie. Vybrať si môžete z jeden, tri, šesť alebo dvanásť mesačného. Po zakúpení budete môcť posielať a čítať správy, sledovať návštevy profilu a posielať darčeky. Členstvo sa automaticky predlžuje, avšak dá sa jednoducho vypnúť.

VýhodyNevýhody
– registrácia zadarmo
– atraktívny a finančne zabezpečení užívatelia
– neobmedzené posielanie a prijímanie správ prehľadné profily
– drahé premium členstvo
– automatické obnovovanie členstva

8. Badoo

badoo

Badoo patrí medzi najviac rozšírené a najobľúbenejšie zoznamky. Nájdete tu užívateľov rôznych vekových kategórií z celého sveta. Je jedno či hľadáte flirt, kamarátstvo alebo vážnu známosť, každý si príde na svoje. Zoznamka je zadarmo, čo môže byť ďalším dôvodom prečo je u ľudí taká obľúbená. Dokážete ju bez problémov využívať aj bez plateného členstva. Zobrazí vám užívateľov aj s ich fotografiami a vyhľadá ľudí z okolia, s ktorými si môžete zadarmo písať správy. Zoznamka nájdete aj ako aplikáciu, vďaka čomu môžete byť neustále pripojený, stačí vám váš telefón.

badoo

Registrácia

Registrácia je úplne zadarmo. Stačí pokiaľ vyplníte základné údaje ako meno, dátum narodenia, pohlavie, bydlisko a email. Zoznamka ponúka možnosť prihlásiť sa aj pomocou sociálnej siete Facebook. Potom už len potvrdíte svoju identitu zadaním telefónneho čísla a ste zaregistrovaný.

Členstvo

Aj keď sa dá plnohodnotne využívať bez platenia, môžete si zakúpiť členstvo. Otvoríte si ním ďalšie možnosti zoznamovania. Zobrazí sa vám komu sa páčite, môžete si nastaviť neviditeľný režim alebo odvolať posledný hlas.

VýhodyNevýhody
– registrácia zadarmo
– bezplatné prijímanie a odosielanie správ
– široká škála užívateľov
– množstvo funkcií
– zobrazenie profilov spolu s fotkami
– drahé premium členstvo
– každý uvidí vaše fotografie
– členstvo sa automaticky obnovuje

9. Tinder

tinder

Tinder je obľúbenou mobilnou platformou pre mladých zoznámenia chtivých užívateľov. Je skvelým prostriedkom pre získanie nových kamarátov alebo pre nezáväzný pokec. Výhodou je, že vám hneď po registrácií zobrazí profily z vášho okolia. Tie môžete lajkovať a v prípade zhody, sa môžete pustiť do spoločnej konverzácie. Používanie zoznamky je jednoduché a poradí si s ním každý.

tinder

Registrácia

Registrovanie je zadarmo. Po stiahnutí aplikácie vás zoznamka vyzve k registrácií buď prostredníctvom telefónneho čísla, alebo Facebooku. Po zvolení čísla vám príde SMS s registračným kódom a následne môžete vyplniť požadované základné údaje. V prípade registrácie cez Facebook, si aplikácia automaticky stiahne všetky potrebné údaje.

Členstvo

Aplikáciu dokážete bez problémov používať aj ako neplatený člen. Napriek tomu ponúka možnosť stať sa premium členom. S kúpou získate možnosť neobmedzeného počtu lajkov, neobmedzený počet Rewindov, možnosť skryť reklamy a mnoho ďalšieho. Vybrať si môžete z troch úrovní predplatného. Čím vyššia úroveň, tým viac výhod.

VýhodyNevýhody
– registrácia zadarmo
– jednoduché používanie
– bezplatné prijímanie a odosielanie správ
– široká škála užívateľov
– množstvo funkcií
– zobrazenie profilov spolu s fotkami
– každý uvidí vaše fotografie
– časté a otravné výzvy na hodnotenie aplikácie
– stránka užívateľov nepreveruje
– existencia fiktívnych profilov